Sobota, Luty 22, 2020
TechnologiaCtPApogee i CtP

Apogee i CtP

potokJednak nie jest to tylko RIP w dosłownym znaczeniu. AGFA stworzyła Workflow, którego tylko jednym ze składników jest moduł interpretujący postscript czyli RIP. Oprócz tego Apogee może wykonać szereg innych zaprogramowych zadań dla każdego pliku, np.

- wygenerować PDF z pliku PS (lub PRN),
- sprawdzić poprawności pliku, np. czy grubość linii włosowej nie jest za mała, czy nie występują niechciane przestrzenie barwne
- spłaszczyć przezroczystości
- zamienić kolory dodatkowe na CMYK
- wiele innych operacji

PortalOstatnią naszą inwestycją jest Apogee Portal, który umożliwia udostępnienie klientom zrastrowanych prac przez przeglądarkę internetową. Więcej szczegółów można przeczytać tutaj.

Wiele lat zbierania doświadczeń w pracy z wieloma klientami, nauczyło nas, co jest najważniejsze i na co powinniśmy kłaść nacisk inwestując w systemy komputerowe i inne urządzenia peryferyjne. Dzisiaj, system nasz gwarantuje, że niezależnie od urządzenia wyjściowego, czy to będzie naświetlarka CtP, czy naświetlarka CtF, czy drukarka do ozalidów, zawartość pracy będzie identyczna. Szczególnie istotne jest to w przypadku wydruków ozalidowych oraz proofingowych - każdy wydruk będzie w 100% zgodny z późniejszymi formami drukowymi. Systemowi temu podporządkowaliśmy również nasz system archiwizacji prac - opiera się on na przechowywaniu zrastrowanych (przeliczonych) bitmapach na naszym serwerze backupowym. Dzięki temu, nawet po kilku latach, powtarzana praca będzie zgodna w 100% z oryginałem.

logo_dmk

 

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek:
od 7.00 do 22.00
Adres:
Świętochowskiego 38
(wjazd od ul. Mickiewicza)
 
blank 20-467 Lublin
 
Telefon: (+48) 81 745-38-27
 
Telefon: (+48) 81 466-91-61
 
mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Dane do Faktury:

Adres:
DMK STUDIO
Maciejewska, Klonowski Sp.J.
Kraszewskiego 43
20-463 Lublin
NIP: 9461083454

Wypełnij zamówienie

Jeżeli masz wątpliwości skontaktuj się z nami
tel. 81 745-38-27, 81 745-38-26

Regulamin

Zanim się zalogujesz zapoznaj się
z naszym regulaminem

Polityka prywatności

Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj informację o RODO i naszą  politykę prywatności